Krajské kolo dorostu Blansko

21.06.2017 842x

DSC_0266.jpg18.6.2017 se v Blansku konalo Krajské kolo dorostu v požárním sportu. Zúčastnilo se celkem 5 okresů z Jihomoravského kraje. Okres Břeclav poprvé v této kategorii reprezentovalo družstvo dorostenců z SDH Tvrdonice. Své síly si změřili v těchto disciplínách: štafeta 4x100m, požární útok, běh 100m s překážkami a všeobecné testy.
Kluci žádné velké ambice neměli,spíše do Blanska jeli nasbírat zkušenosti.Ale vedli si nadmíru skvěle. V celkovém hodnocení nasbírali 10 bodů,stejně jako družstvo z Mistřína, rozhodla královská disciplína a to požární útok, kde naši pokus dokončili s lepším časem a obsadili celkové 2.místo. A tímto se po první účasti na Krajském kole stali Vícemistry Jihomoravského kraje. Kluci byli doplněni kamarády z Poštorné a Ladné.
Je to obrovské překvapení, že v tak velké konkurenci z ostatních okresů se kluci umístili na tak vysoké příčce, i přesto ,že štafeta 4x100m nebyla stoprocentní. Takto zaostali o 5 bodů za vítězným Senetářovem.Ale kluci si vezou domů obrovskou radost a zkušenost do dalších let.
Za zmínku určitě stojí i to,že okres Břeclav reprezentovala v kategorii jednotlivci- dorostenek Barbora Verbíková z SDH Tvrdonice. Ta po premiérové účasti obsadila krásné 6.místo Z SDH Moravská Nová Ves v této samé kategorii reprezentovala Blanka Maráková, která obsadila 11.místo. Velké poděkování patří hlavně trenérům Lucii Stiburkové a Davidu Gálovi, kteří intenzivně pracovali na jejich přípravě.


Foto Luci Stiburková

Petra Bartošová
Aktuality
Žádné aktuality
Sponzoři
baner_maska.jpg
FRUJO-POLAKas.jpg
baner_potisk.jpg
baner_hss.jpg
baner_bppo.jpg
Přihlášení
SDH Tvrdonice 2021
dnes: 24 | celkem: 429792