Vyhodnocení celoroční hry PLAMEN 2009/2010

17.06.2010 1221x

219.jpgV sobotu 22. května 2010 proběhlo již tradičně na Drnholeckém hřišti Starátko vyhodnocení celoroční hry PLAMEN 2009/2010. Po skvělých výsledcích z podzimního kola v Kobylí, kde mladí hasiči bojovali o průběžné výsledky ve štafetě dvojic a závodu požárnické všestrannosti, je nyní čekaly zbylé disciplíny a to štafeta 4x60m, štafeta CTIF, požární útok a starší žáky navíc ne moc známý požární útok CTIF.

Obě naše kategorie si zde vedli velice dobře. Mladší žáci ve štafetových bězích opět nenašli žádného soupeře a suverénně se ujali průběžného vedení. Žáci starší se taky nenechali zahanbit a celou dobu drželi krok s konkurenčními družstvy z Kobylí a domácího Drnholce. Po rozbězích štafet byly na programu obě disciplíny požárních útoků. Avšak krátce po zahájení těchto disciplín se na sportovní areál v Drnholci snesl silný déšť. Soutěž tak byla na dočasnou dobu přerušena. Ihned potom co déšť ustal byli svoláni vedoucí kolektivů k mimořádné poradě o dalším průběhu soutěže. Z důvodu silného podmáčení hřiště a riziku zranění při možném uklouznutí bylo nakonec rozhodnuto o předčasném ukončení a vyhodnocení z již odběhnutých disciplín.

Naši mladší žáci se tak mohli opět radovat ze zisku dalšího nejcennějšího kovu. Žáci starší po součtu všech získaných bodů nakonec vybojovali velice pěknou 3. příčku. V jejich kategorii se vítězem stalo domácí družstvo z Drnholce, které tak postoupilo do krajského kola.

Ve stejný den na stejném místě se navíc uskutečnilo okresní vyhodnocení dorostu. Do vyššího kola zde postoupili již tradičně členové našeho sboru Marek Gál a Petr Mráz.