Mladí hasiči senzačně zakončili svou sezónu

02.07.2009 1120x

160.jpgPosledním kláním mladých hasičů v letošním školním roce se v neděli 28. června stala soutěž ve Velkých Němčicích, kde se žáci utkali v námi oblíbené disciplíně štafety 4x60m a požárním útoku. Bezkonkurenční mladší žáci dosáhli po perfektně zaběhnutých pokusech již několikátého prvenství. Na to, že družstvo v současném složení vzniklo před necelým rokem, si děti počínají přímo bravurně a dokazují, že v budoucnu od nich můžeme čekat skutečně velmi dobré výsledky. Žáci starší si však nepočínali o nic hůře. I po drobném zaváhání ve štafetě dokázali zabojovat a v požárním útoku dosáhnout času pod 20 sekund. Výsledkem jejich práce bylo vítězství i v této kategorii. Takříkajíc „posbírat co se dá“ se tak našim žákům povedlo hned dvakrát po sobě. Byla to jakási třešnička na dortu v již končícím školním roce 2008/2009.

Děti, ale i vedoucí si nyní celé dva měsíce odpočinou, nasbírají ještě více sil a v září se znovu setkají, aby zahájili další, snad neméně úspěšný, ročník mladých hasičů. První soutěží, která je čeká se stane podzimní kolo hry PLAMEN, kde se děti utkají v závodu požárnické všestrannosti a štafetě dvojic.