Další úspěch mladých hasičů

25.06.2009 1062x

156.jpgV neděli 14. června 2009 se obě kategorie mladých hasičů zúčastnily soutěže v Šitbořicích, kde změřily své síly ve štafetě dle pravidel CTIF a požárním útoku. Již po bezchybném a hlavně rychlém splnění první disciplíny nechali mladší ale i starší žáci své soupeře za zády. Zbývalo už jen odběhnout požární útok, který je již od začátku letošní soutěžní sezóny naší silnou stránkou. To se taky potvrdilo. Oběma kategoriím se zde povedlo zaběhnout své osobní maximum. Mladší žáci tak zvítězili i v této disciplíně a získali již několikáté zlato letošního roku. Starší žáky sice v požárním útoku předběhlo družstvo z Drnholce, ale ani to po skvělém výsledku ze štafety nezabránilo v jejich celkovém vítězství. Letos poprvé tak celé soutěži kralovaly naše děti z Tvrdonic.