Soutěž Poštorná

15.08.2013 909x

P1030294.JPGTak a 10.8.2013 jsme opět zamířili do Poštorné, na další soutěž zařazenou do Břeclavské hasičské ligy. Letošní účast zde však nebyla hojná, tak jak bývá každým rokem, ale ani to nás neodradilo od závodění. Sešlo se zde 11 mužských týmů a 4 ženské týmy. Soutěž byla těžká, je zde otevřený prostor, a proto dost foukal vítr. Viděli jsme mnoho týmů, které nedoběhly a nemohly tak sestřelit terče. Naše týmy ovšem opět bojovaly. Nejdříve přišli na řadu muži B, kterým se první pokus příliš nepovedl, a proto si chtěli vylepšit reputaci na druhý pokus, což se jim povedlo na jedničku a zaběhli si tak čas 18:94s, se kterým obsadili krásné 3.místo. Poté přišli na řadu muži A, kteří po menším zaváhání na proudu doběhli v čase 19:79s a obsadili tak 5.místo. Teď už přišly na řadu i naše ženy, kterým se opět moc dobře nevedlo a doběhly tak s časem 21:09s na 4.místě.

Nyní máme před sebou už pouze jedny závody zařazené do Břeclavské hasičské ligy, kde se rozhodne, jak dopadne letošní celkové pořadí ligy. Takže nám držte 7.9.2013 v Bořeticích palce.

Lucie Stiburková