Vyhlášení výsledků Břeclavské hasičské ligy

28.10.2010 978x

229.jpgPomyslnou tečkou za letošní bezesporu úspěšnou soutěžní sezónou se stalo slavnostní vyhlášení a předání cen týmům přihlášených do již 5. ročníku Břeclavské hasičské ligy. Akce se letos uskutečnila v sobotu 23. října v poštorenském domě kultury. Naše soutěžní družstvo mužů zde přebralo ceny za celkovou 4. příčku se ziskem 59 bodů.

Letošní sezóna pro nás znamenala zvrat v dosažených výkonech. Již jsme se dostali „do obrátek“ a námi dosažené časy nabývaly hodnot kvalitního soutěžního týmu. Nejlepší čas naší sestavy se zastavil na hodnotě 18:74 v Brumovicích, čímž jsme překonali i náš osobní rekord.

Bohužel jsme nebyli sami, kdo se zlepšoval. Konkurence v břeclavské lize strmě roste. Například družstva na celkových dvou prvních pozicích z Poštorné a Pasohlávek letos dosahovala časů hodných extraligy ČR. Celosezónní přehlídku neuvěřitelných pokusů navíc poštorenský tým završil na poslední soutěži v Bořeticích překonáním rekordu BHL, který má současnou hodnotu 16:97s!

Díky těmto i divácky atraktivním pokusům a hlavně velmi těsným soubojům o nejvyšší příčky pokládáme letošní ročník za velmi vydařený. Nyní naše soutěžní družstva čeká několika měsíční pauza v podobě zimní přípravy, ale hlavně čekání a nedočkavosti na novou soutěžní sezónu. Doufáme, že i příští rok své výkony udržíme a dopomůžeme tak stále se rozvíjející BHL na atraktivnosti. Jsme taky zvědaví na nové soutěžní družstvo žen, které již letos dosahovalo velmi dobrých úspěchů, a které by mělo posílit řady konkurence v následujícím ročníku BHL.