Přátelské utkání

11.03.2009 1136x

126.jpgV sobotu 7.3.2009 jsme po domluvě se sborem dobrovolných hasičů v Kobylí uspořádali společný výcvik soutěžních družstev, který jsme si všichni náležitě užili. Po rozdělení do družstev, přičemž vznikly dva týmy našeho sboru a dva SDH Kobylí, jsme se pustili do přátelsky urputného florbalového boje. Hned první utkání dopadlo pro oba týmy velmi dobře, skončili jsme remízou. Další tři kola jsme však našim kolegům již nedali ano tu nejmenší šanci. Prohry jsme se dočkali až v okamžiku, kdy se naše družstva postavila proti sobě. Závěrem ještě zbyla trocha času na krátký fotbálek a společné foto. Cílem tohoto utkání bylo po delší době pozdravit naše dobré známé a snad ještě utvrdit už tak velmi dobré přátelské vztahy. Tento výcvik se konal na parketu tělocvičny základní školy v Kobylí, chceme tak našim kolegům poděkovat za umožnění této akce a zároveň doufáme, že v rámci ještě této zimní přípravy se nám povede domluvit na odvetě, tentokrát již na naší půdě.