Brzy s novou cisternou…

28.10.2010 1351x

230.jpgV pátek 22. října zavítali členové našeho sboru na Pardubicko do města Polička, konkrétně do sídla firmy THT, která se zabývá výrobou mobilní požární techniky. Důvod této návštěvy byl přivést vybavení pro zástavbu do zcela nové automobilové požární stříkačky na podvozku Tatra. Tento nový vůz nahradí již více než 30 let starou Tatru T-148 CAS 32.

Nový automobil přivezou zástupci firmy THT v dopoledních hodinách v pátek 5. listopadu. Samotné předání a zaškolení strojníků proběhne po 9. hodině. Představení vozu členům sboru a všem našim příznivcům pak ve stejný den v 16:30 na hasičské zbrojnici. Pro širokou veřejnost také plánujeme prezentaci vozu v rámci tradičního Mikulášského jarmarku začátkem prosince.