Tradiční hasičský bál

04.02.2010 1245x

193.jpgV sobotu 16. ledna jsme v sále místního Dělnického domu uspořádali plesovou zábavu, která se již zcela jistě stala každoroční neodmyslitelnou kulturní událostí v naší obci. O celovečerní hudební doprovod se letos starala poštorenská kapela Graf. Bál byl tentokrát netradičně zahájen malou ukázku latinsko-amerických tanců, které předvedly děti břeclavské taneční školy Star Step. Jakousi třešničkou na dortu byla navíc skutečně velmi bohatá tombola s LCD televizí na místě hlavní ceny. Touto cestou bychom tak ještě jednou rádi poděkovali všem sponzorům, kteří na zpestření našeho bálu svým darem přispěli. Hasičský bál zcela jistě hodnotíme jako vydařenou akci a zároveň doufáme, že nejinak ji vidíte i Vy, kteří jste nás přišli navštívit a tím podpořit v naší celoroční činnosti. Děkujeme za návštěvu a nashledanou v roce 2011.