Slavnostní vyhodnocení III. ročníku BHL – 2008

02.11.2008 1220x

104.jpgV sobotu 1. listopadu 2008 uspořádal náš sbor slavnostní vyhodnocení III. ročníku Břeclavské hasičské ligy, který letos zahrnoval celkem 10 ligových kol s účastí 9 družstev mužů a 5 týmů žen. V této silné konkurenci skončilo naše soutěžní družstvo na velmi pěkném 2. místě bodově těsně za vítězi letošního ročníku z Pasohlávek. V kategorii ženy se vítězem stalo družstvo z Poštorné. Akce se konala v sále místního Dělnického domu za doprovodu kapely THE TEACHERS. Na samotné vyhlášení výsledků jsem připravili bohatou videoprojekci ze soutěží uplynulého ročníku a taky vyhlásili novou soutěž „O nejlepší video roku“, které suverénně vyhrál klip s názvem „Plavec roku“. Toto video a taky prezentační klip BHL 2008 můžete již nyní shlédnout na našich webových stránkách v sekci videa. Dalším zpestřením večera byla zcela jistě soutěž v páce, na kterou jsem dokonce zajistili speciální stůl k tomuto sportu určený.

Toto vyhlášení se stalo jakousi pomyslnou tečkou za uplynulým sportovním rokem a již nyní se všichni těšíme na další soutěže a boj o celkové zlato, které by konečně mohlo skončit i v našich rukou.

Všechny nás navíc zajisté potěšilo, především pak členy našeho sboru, oficiální oznámení starosty obce Tvrdonice pana Zdeňka Tesaříka o nákupu nového hasičského automobilu typu DA, který se má uskutečnit již v průběhu příštího roku. Tato radostná zpráva nám byla sdělena při samotném zahájení celého večera.