Konec sezóny 2012 soutěžních družstev

05.10.2012 803x

339.jpgTak 1.9. 2012 jsme oficiálně zakončili sezónu Břeclavské hasičské ligy a to posledními závody v Bořeticích. Obě družstva (muži i ženy) si vedli dobře a vynaložili své největší úsilí, aby obsadili ty nejlepší pozice a předvedli nejlepší časy. I přes všechny problémy s materiálem či obsazením v týmech se to povedlo, jak nejlépe šlo. Muži si z letošní sezóny Břeclavské hasičské ligy odnesli celkově krásné 5. místo a předváděli krásné výkony a to ukazuje i jejich nejlepší letošní čas 18:82s, který získali na soutěži v Kobylí. Zato ženy i po větším přeházení své sestavy (i během již rozběhlé sezóny) se taktéž nenechali zahanbit a předváděli krásné výkony. Největším úspěchem a krásným časem pro ně byla soutěž ve Velkých Pavlovicích, kde si při běhu na 3B udělali čas 24:14s a přivezli si svůj první putovní pohár. Ženy v celkovém žebříčku Břeclavské hasičské ligy nakonec těsně obsadili 3. místo. Tímto nám skončila sezóna a přes zimu se budeme připravovat a pozbývat síly na další rok, abychom se vypracovali ještě k lepším časům a výsledkům.

Tento úspěch oba týmy zakončí rozlučkovým posezením na Bowlingu a poté si převezmou diplomy a pohár na vyhlášení Břeclavské hasičské ligy, které se letos koná 3. listopadu ve Velkých Pavlovicích.