Mladí hasiči pod maskami

11.03.2009 1099x

127.jpgV úterý 10.3.2009 se mladí hasiči namísto pravidelného výcviku v sále Sokolovny zúčastnili připravované maškarní merendy v jedné ze tříd staré základní školy. Po čtvrté hodině se tak tato budova hemžila dětmi zahalenými do nejrůznějších masek od vojáků přes břišní tanečnice, kovboje, berušky až po téměř z filmu vystřižené duchy a to vše pod taktovkou, respektive hůlkou čarodějnice organizátorky paní Evy Korbelové. Vedoucí kroužku mladých hasičů přichystali pro děti velkou spoustu nerůznějších her a zkoušek jejich dovedností, ale i nějakou tu sladkou odměnu. Odpoledne bylo zakončeno malou hostinou v podobě hromady křupek a brambůrek s dětským nealkoholickým šampusem.

Pro děti byla tato akce zcela jistě velmi silným a nezapomenutelným zážitkem, ale také zpestřením pomalu odcházející letošní zimní přípravy.