Začala zimní příprava

03.12.2008 952x

108.jpgChladné počasí a krátké dny již ani hasičům nesvědčí. Od konce listopadu jsme se tedy uchýlili do sálu místní tělocvičny, kde strávíme neodmyslitelnou součást našeho výcviku – zimní přípravu. Kromě soutěžních družstev mužů a žen, které se budou scházet každé úterý ve večerních hodinách se výcviku zúčastní především družstvo kroužku mladých hasičů. Jejich pravidelné tréninky se uskuteční taktéž každé úterý od 16:00. Cílem jejich výcviku bude především trénink techniky disciplín, která jde během soutěžní sezóny velmi těžce natrénovat. Na nováčkovském družstvu je však vidět velký zápal a chuť do boje a věříme, že v příštím roce se stanou silnými a vyrovnanými soupeři ostatních družstev. První soutěž v roce 2009 se koná již v únoru, kdy se v Perné uskuteční další ročník soutěže v uzlování.

Přidejte se k nám!

K úspěchu nám však stále schází několik hasičských nadšenců. Především pak v kolektivu starších žáků a nejnovějšímu družstvu, družstvu žen. Případní zájemci se můžou hlásit na e-mailovou adresu sboru info@sdhtvrdonice.cz. Své dotazy můžete psát i do diskuze na těchto webových stránkách. Těšíme se na Vás.