Big Shock pohár 2014

17.10.2014 835x

P9130970.JPGV letošním roce proběhl v okrese Šumperk další ročník Moravské hasičské stovky pod názvem Big Shock Pohár 2014. Seriál soutěží se skládá z pěti závodů v běhu na 100 metrů s překážkami. V tomto seriálu soutěží reprezentoval náš sbor Marek Gál, který se zúčastnil tří kol. V celkovém hodnocení po součtu bodů z umístění v jednotlivých závodech se umístil na krásném 10. místě z celkového počtu asi 70 soutěžících, kteří se v letošním ročníku registrovali. Na soutěži v Třeštině obsadil 13. místo s časem    17,89 sec., v Pěnčíně vybojoval 10. místo s časem 18,01 sec. a    na soutěží, kterou pořádal SDH Horní Újezd skončil 11. s časem 18,15 sec.    Poslední zmiňované soutěže se zúčastnily i další členové našeho sboru a to v kategorii ženy Lucka Stibůrková (21,37 sec.), v kategorii střední dorost    Jakub Bajger (21,05 sec.) a v kategorii mladší dorost Matěj Bajger (25,40 sec.).
Koncem dubna se Marek Gál zúčastnil v dresu Vysokého učení technického Brno také akademického mistrovství České republiky v požárním sportu, které se konalo v prostředí krásného sportovního areálu HZS Moravskoslezského kraje v Ostravě Porubě.