Soutěžní sezóna 2010

13.10.2010 1055x

224.jpgSoutěžní družstvo mužů:

Soutěžní družstvo mužů se v letošním roce zúčastnilo jako každý rok Břeclavské hasičské ligy. Celou sezónu zlepšovalo své výsledky, to můžeme potvrdit získáním cenných kovů na některých soutěžích. V celkovém bodování družstvo skončilo na 4. místě těsně za sborem SDH Kobylí. Dělilo nás pouze pár bodů od toho, abychom získali medailové umístění. I tak hodnotíme náš soutěžní rok jako úspěšný.

Soutěžní družstvo žen:

Soutěžní družstvo žen se u SDH Tvrdonice složilo v průběhu letošního roku po několika letech. Protože se přidaly do Břeclavské hasičské ligy, až v průběhu sezóny, nevztahovalo se na ně bodování. I přesto to našim ženám nevadilo a nenechaly nic náhodě. Pravidelným trénováním dokazovaly soupeřkám, že i při složení teprve v průběhu sezóny, dokážou udělat velmi solidní výkon, který v některých případech byl mezi nejlepšími třemi místy. Naše ženy dokázaly, že příští rok budou velkou konkurencí v Břeclavské hasičské lize.