Tradiční Hasičský bál

01.02.2009 1186x

K prvním měsícům roku se váže nespočet různých tradic. Tou nejdůležitější je však bezesporu začátek další plesové sezóny, ke které již neodmyslitelně patří i náš Hasičský bál. Tentokrát se konal v sobotu 24. ledna 2009 v sále místného Dělnického domu. K poslechu a tanci jsme si pozvali mladou dechovou kapelu z Velkých Bílovic, skupinu SEXTBAND. Kromě hudby se taky nabízela skutečně velmi bohatá tombola. Hlavní cenou byl letos poukaz na rovných 10 000 Kč! Touto internetovou cestou chceme ještě jednou poděkovat všem sponzorům, kteří jakkoliv přispěli do naší tomboly a tak zpestřili celý slavnostní večer.

Letos jsme pro návštěvníky připravili i malou novinku a to v podobě projekce fotografií z činnosti naše sboru za uplynulý rok 2008. Přichystali jsme taky videoklip tohoto roku jehož promítnutí však poněkud zkomplikovaly potíže s ozvučením. Nakonec jsme byli nuceni silně improvizovat za což se omlouváme. Klip si však již nyní můžete prohlédnout na těchto webových stránkách v sekci videogalerie.

Doufáme, že letošní bál se Vám velmi líbil a za rok se na této tradiční vesnické akci znovu sejdeme. Těšíme se na Vás.